Camelia Centrum Český Těšín

Pronájem prostoru

Hledáte prostory, kde byste se mohli ve svém oboru realizovat? Kontaktujte nás se svým záměrem a rezervujte si krásné prostory Camelia centra pro vlastní individuální práci, přednášku, cvičení či workshop. 

Sál působí útulně a má velmi krásnou energii.

Je určen pro pravidelnou i nepravidelnou výuku pohybových aktivit, relaxačních technik, vzdělávacích programů, komorních koncertů, ale také pro vedení individuálních terapií.

Velikost sálu je necelých 32 m², kapacita 2 až 20 míst dle účelu programu. Sál je situován do frekventované ulice, ale díky plastovým oknům-trojsklo je hluk tlumený.
Vybavení sálu: plovoucí podlaha, umyvadlo se skřínkou, plastová okna trojsklo směrem do ulice tlumí hluk. K dispozici jsou židle, data projektor + stojan (za poplatek), difuzér, 2 toalety jsou při vstupu do sálu. Deky, karimatky a podsedáky nejsou v současné době k dispozici. K dispozici je rovněž kuchyňka s varnou konvicí, kávovarem a dalším základním vybavením.

PRONÁJEM SÁLU
Pokud hledáte prostory na pohybové aktivity, soustředění, koncert, workshopy či tréninky, neváhejte nám napsat. Rády Vás prostory provedeme a domluvíme na možnostech a podmínkám jednorázového či pravidelného pronájmu.

Fotogalerie

Přejít nahoru